W przedświąteczny czwartek 20 grudnia 2018 r. w bibliotece odbył się spektakl Teatru Edukacji i Profilaktyki „Maska” pt.: „Nadchodzące święta każdy zapamięta”. Ze świętym Mikołajem i Kasią główną bohaterką sztuki spotkali się uczniowie klas 2 .

„ ... Kasia nie wierzyła w Św. Mikołaja. Nie była też zadowolona z faktu, że inne dzieci wierzą i czekają na jego przyjście. Ciągle sprawiała przykrość koleżankom i kolegom, a także rodzicom — swoim nieuprzejmym zachowaniem.
Na szczęście raz w roku nadchodzi taki czas, kiedy niemożliwe staje się możliwe, kiedy mamy szansę stać się lepsi i nawet największy niedowiarek może spotkać - Mikołaja...”

Dzieci brawami, okrzykami radości pożegnali aktorów a my zapraszamy do obejrzenia zdjęć.