Akcja jest skierowana do dzieci w przedziale wiekowym 0-6 lat oraz ich rodziców. Dziecko po wypożyczeniu i przeczytaniu w miesiącu jednej książeczki otrzymuje stempelek potwierdzający.

Po uzbieraniu 5 stempelków dziecko otrzymuje bajkę w formie papierkowej lub e-bookowej.

Dzieci, które tego dnia przyjdą z rodzicami do biblioteki otrzymają świąteczny pakiecik: bajkę oraz książeczkę uczestnictwa.

Drogi rodzicu w naszej bibliotece czekają na ciebie i twoje dziecko ciekawe atrakcje.

Biorąc udział w naszej akcji „ Biblioteka Małego Człowieka” możesz zyskać ciekawe doświadczenie czytelnicze, rozbudzić u swojego dziecka miłość do książek, pogłębić u niego rozwój kreatywnego myślenia i zapewnić mu prawidłowy rozwój intelektualny.