W godzinach popołudniowych w czytelni bibliotecznej odbyło się pierwsze spotkanie nowego Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych.

Na początku zaprezentowano ogólny zamysł działania w Polsce instytucji, jakimi są kluby. Przedstawiono również zasady, które będą obowiązywać podczas naszych nadchodzących spotkań i dyskusji.

Moderator omówił 4 pozycje książkowe, w tym : Jodi Picoult „Już czas” ; Marek Kamiński „Warto podążać za marzeniami : moja podróż przez życie” ; Agnieszka Kaluga „ Zorkownia” ; Małgorzata Gutowska-Adamczyk „Kalendarze”.

Uczestniczki spotkania opowiedziały o książkach, które miały ostatnio przyjemność przeczytać.

Uczestnictwo w naszym klubie jest bezpłatne. Z chęcią powitamy wszystkich nowych członków - zapewniamy ciekawą lekturę i miłą atmosferę.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 8 grudnia (piatek) o godz. 16:00 w Czytelni Bibliotecznej. Nasza propozycja książkowa do omówienia to: Małgorzata Gutowska-Adamczyk „Kalendarze”.